Derinlemesine Temizlik İçin AHA ve BHA Önemi

AHA (Alfa Hidroksi Asit):

Vakumlu cilt bakımı cihazları için özel olarak tasarlanan AHA, içeriğinde bulunan glikolik asit ile ciltteki ölü deri hücrelerini nazikçe temizler. Cilt tonunu eşitleyerek, pürüzsüz bir cilt görünümüne katkıda bulunur.

BHA (Beta Hidroksi Asit):

Vakumlu cilt bakımı cihazları için özel olarak geliştirilen BHA, özellikle yağlı ciltler ve T bölgesi için uygundur. Yağlı ciltlerde aşırı sebumu kontrol eder ve T bölgesindeki parlaklığı azaltır. Gözenekleri temizleyerek, cildin mat ve taze bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Cildi Derinlemesine Nemlendirici ve Temizleyici Essence ve Cleanser

Essence (Esans):

Vakumlu cilt bakımı cihazları için özel olarak geliştirilmiş bir esans formülüdür. A.H.A (Alfa hidroksi asit) ve BHA (Beta hidroksi asit) işlemleri sonrasında uygulanan bir üründür.Bitkisel karışım içerir, bu sayede cilt altına derinlemesine nüfuz ederek cildin nemlenmesini ve canlanmasını sağlar.

Cleanser (Temizleyici):

Vakumlu cilt bakımı cihazlarının etkin bir şekilde çalışabilmesi için özel olarak formüle edilmiştir. Cihazın içinde biriken kir, yağ ve diğer kalıntıları temizleyerek hijyen sağlar. Cilt üzerinde nazik bir temizlik yapar, aynı zamanda gözenekleri açar ve cildin daha iyi nefes almasına yardımcı olur.