Macka's Kimdir?

Macka’s Pharma olarak, dermo kozmetik sektöründeki 20 yıllık deneyimimizle birleşen yenilikçi bakış açımız ve teknolojiyle harmanladığımız birikimimizle sizlere markamızı sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Güven ve kaliteden asla taviz vermeyen anlayışımız, müşteri talep ve beklentilerini daima ön planda tutarak sektörde güvenilen bir marka olmamıza olanak tanıdı. Türkiye genelinde hastanelerden kliniklere, seçkin güzellik merkezlerine kadar birçok iş ortağıyla her geçen gün büyüyoruz.

Bize Ulaşabileceğiniz Sosyal Medya Hesaplarımız

Macka’s Size Ne Vaad Ediyor ?

Kendimizi cildin ihtiyaçlarına en iyi şekilde adapte ederek, benzersiz bir cilt yenileme ve bakım deneyimi sunmak için yoğunlaştık. Ürün portföyümüzdeki etkili içerikler, aktif hücre yenilenmesini destekleyerek cildinizi güçlendirir ve canlandırır. Cilt bakımında mükemmeli arayanlar için özel olarak formüle ettiğimiz ürünlerimiz, cildinizi derinlemesine besler ve sağlıklı bir parlaklık kazandırır. Doğanın gücünü ve bilimin ilerlemelerini bir araya getirerek, cildinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyoruz. Cilt bakımını bir ritüel haline getirerek, her kullanımda kendinizi daha canlı ve genç hissedeceğiniz bir güzellik serüvenine davet ediyoruz

Kurumsal

Macka's Pharma; Sağlıklı, doğal, kaliteli ürünlerle Türkiye dermokozmetik sektöründe öncü sürekli yenilik getiren tüketiciye farklı çözümlerle birlikte faydalar sunan ve çalışanlarını, müşterilerini, tüm iş ortaklarını aile bireyi olarak kabul etmiştir.

Vizyon: Türkiye'de kişisel bakım sektöründe yer aldığımız markalarla; kullandığı ürünlerde kalite ve güvene önem veren, en iyi sonuçları elde etmeyi kendine hedef edinmiş tüketicilerin aranan ve önerilen markası konumuna erişmektir.

Misyon: Ürün ve hizmetlerinde kaliteden ve güvenden taviz vermeyen, müşteri talep ve beklentilerini ön planda tutarak müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti vermek. Premium dermokozmetik ürün kullanan kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.